9011 Bojan med lock
19th century, China. Height: 21,
Sold: SEK 2000
Sold den 27 januari 2020 -
3115 Bojan med lock
China, height: 23 cm, Lock med nagg.
Sold: SEK 3000
Sold den 23 november 2015 -
4546 Bojan med lock
Famille Rose, China, height: 22,
Sold: SEK 4800
Sold den 14 maj 2012
3008 Bojan med lock
Kina, 1800-tal, höjd: 23
Sold: SEK 950
Sold den 28 april 2008